baner bezrobotni 1
 

Aktualności

Najpiękniejszym co możemy odkryć jest tajemnicą.
Albert Einstein

Od 25 maja br. nasza akademia prowadzi szkolenie Nowoczesne strzyżenie i koloryzacja w ramach programu współfinansowanego przez Unię Europejską dla grupy młodych adeptów sztuki fryzjerskiej.

 

Program został opracowany przez naszą dyrektor kreatywną i jest bardzo dobrze oceniany przez słuchaczy, jak i koordynatorów projektu.

 

 

 

 

Zapraszamy wszystkich chetnych Fryzjerów - stylistów
na jednodniowe seminaria fryzjerskie.
 
Chcesz zabłysnąć nową, niepowtarzalną fryzurą na karnawałowe szaleństwa, stworzyć wystrzałową stylizację na szaloną zabawę - skorzystaj z naszej propozycji i zapisz sie na jedno z poniższych semianariów:

 

 

 

baner seminaria 2019

Od 2 lutego prowadzimy szkolenie fryzjerskie w ramach programu "POMAGAMY ZWALNIANYM - KOMPLEKSOWE WSPARCIE OUTPLACEMENTOWE" dla ZDZ w Białymstoku i Hajnówce wg. autorskiego programu naszej Pani Dyrektor Kreatywnej.

 

 

Oto krótka fotorelacja niecodziennych warsztatów w naszej Akademii. Przedstawiamy Wam urocze Panie, które wygrały konkurs z okazji Dnia Matki na wspólne warsztaty czesania fryzur.

Akademia Fryzjerska MARIW przygotowała stylizacje ślubne dla Panny młodej, kierując się najnowszymi trendami w modzie fryzjerskiej.

Ruszyliśmy z wiosennym przytupem z cyklem spotkań w Salonie Fryzjerskim MARIW stworzonym z myślą o kobietach aktywnych w różnych dziedzinach życia, które pragną chwili wytchnienia od codziennych obowiązków.

Białostocki zespół taneczny CASTA w składzie siedmiu pięknych, utalentowanych dziewczyn zagościł w Akademii MARIW w celu stylizacji i przygotowania do wydarzenia podsumowującego taneczny sezon zimowy - JAM What’s Up Studio.

Wychodząc naprzeciw osobom starszym i potrzebującym kursanci Akademii Mariw świadczyli usługi strzyżenia włosów w Domu Opieki Społecznej w Białymstoku przy ulicy Świerkowej.