Slider

Szkolenia

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy.
Albert Einstein

Edukacja w Akademii Fryzjerskiej MARIW oparta jest na stopniowym podnoszeniu kwalifikacji krok po kroku. Prowadzimy autoryzowane szkolenia dla osób początkującucych - nie mających styczności z fryzjerstwem, adeptów sztuki fryzjerskiej jak również fryzjerów czynnie pracujacych w zawodzie. Szkolenia prowadziny w oparciu o podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej, począwszy od stopnia podstawowego, aż po kursy specjalistyczne zawierające elementy zagadnień menadżerskich. Innowacyjny system kształcenia wraz z profesjonalnym zapleczem technicznym dają możliwość pełnego przygotowania do zawodu. Szkolenia odbywają się w pracowni fryzjerskiej oraz nowocześnie zaaranżowanym salonie stylizacji fryzur.

Nasz program szkoleniowy jest na bieżąco aktualizowany i modyfikowany, aby maksymalnie odpowiadał Twoim wymogom i uwzględniał wszelkie nowości na rynku, a przy tym był prostyi konkretny.

 

Akademia Fryzjerska MARIW zaprasza na:

 

Celem szkolenia jest zgłębianie tajników wiedzy w doborze linii strzyżenia do kształtu twarzy oraz stosowanie technik strzyżeń barberskich.

 

 

 

START:
   
 12 września

Kurs fryzjerski "Fryzjer - stylista BASIC" (nabór zakończony)

szczegóły
     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Celem szkolenia jest zgłębianie tajników sztuki fryzjerskiej z takich działów tematycznych jak koloryzacja, strzyżenie i formowanie fryzur okazjonalnych oraz ugruntowanie wiedzy i pogłębienie umiejętności w kolejnym kroku edukacji fryzjerskiej.

Korekta koloru

Celem szkolenia jest nabycie umiejętności korygowania błędów przy wykonywaniu koloryzacji włosów oraz zgłębianie tajnków kolorymetrii.

Techniki efilacji a formy strzyżeń

Celem szkolenia jest zastosowanie technik efilacji w formowaniu strzyżenia włosów oraz kreowanie nowoczesnych linii strzyzenia.

Fryzury okolicznościowe - koki, plecionki, warkocze

Celem szkolenia jest udoskonalanie metod i technik układania i upinania włosów w fantazyjne fryzury okolicznościowe oraz rozwijanie umiejętnosci w zastosowaniu plecionek i warkoczy.

Akademia Fryzjerska Mariw
ul. Św. Rocha 10 lok. 6
15 -  879 Białystok

 

Kom: 508 309 509

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.akademiamariw.pl

Salon Fryzjerski MARIW
ul. Św. Rocha 10 lok. 6
15 -  879 Białystok

Kom: 508 309 509

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.salonmariw.pl